محصولات

تولید انواع لوله های درزجوش استینلس استیل درابعاد و اندازه های مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی موجود برای کاربرد درمصارف گوناگون ...

ادامه>>
خدمات
ارائه خدمات متنوع و تخصصی ازقبیل برش عرضی ، برش طولی ، پوشش PE,PVC ، خش دارنمودن سطوح ، انبارداری و ... بر روی کویل ها و ورق هایی ازجنس فولاد ...


ادامه>>
صفحه اصلی


مجموعه خدمات مهندسی استیل ایران با بهره مندی از ماشین آلات مناسب همچنین پرسنل متخصص مرکزی برای ارائه فعالیتها و خدمات گوناگون صنعتی ازقبیل :
1- تبدیل کویل به ورق یا نواربا ابعاد مشخص
2- پوشش PE,PVC برروی ورق
3- تبدیل نوارهای با پهنای مشخص به لوله های درزجوش استینلس استیل
4- خش دارنمودن سطوح
این مرکز پیشگام در تولید انواع لوله های درزجوش استینلس استیل برای کاربرد در مصارف گوناگون صنعتی می باشد که تولیدات لوله های درزجوش مجموعه کاربرد بسیاروسیعی درصنایع مختلف شیمیایی و پتروشیمی جهت انتقال سیالات خورنده، ماشین آلات ، تزئینات و دکوراسیون داخلی، نیروگاهها ، معماری و ساختمان دارند و مجموعه این افتخار را دارد تا با بهره گیری از حداکثرتوان علمی و تخصصی خود درامرتولید لوله های درزجوش ، جوابگوی نیازمبرم مصرف کنندگان این لوله ها در گریدهای 300 و 400 فولادهای ضدزنگ باشد.

تمامی این فعالیتها برپایه دانش علمی ، نظارت دقیق و با بهره گیری از اصول ، متد و فن آوری روز مطابق با استانداردهای بین المللی بوده که پایبندی به آنها برای مجموعه بسیارحائزاهمیت و شعار همیشگی مجموعه دستیابی به کیفیت ممتاز درخدمات و محصولات به منظور کسب رضایت مصرف کنندگان ، مرتفع نمودن نیازهای مبرم آنها درمصارف گوناگون صنعتی و نهایتا" گزینش ترجیحی مجموعه ازجانب آنها به خاطر ارائه خدمات مطمئن و بهینه می باشد.
نقشه سایت
Copyright 2007-2007 Iran Steel - All Rights Reserved